Wyszków

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Gulczewo
ul. Brzozowa
ul. Działkowa
ul. Spacerowa
ul. Kolorowa
ul. Zaułek Wojtkowy
ul. Letniskowa
ul. Letnia
ul. Krótka
ul. Królowej Krystyny
ul. Cicha
ul. Boczna
ul. Szkolna 35 do 123.
11-1676 GULCZEWO VIII , 11-1694 GULCZEWO IX.
Wyłączenie dotyczy również ulicy Familijnej.
2017-06-29 08:00 2017-06-29 18:00 10 Wyrozęby-Podawce

Wyrozęby-Konaty

07-0410 WYROZĘBY GS 4, 07-1214 WYROZĘBY PODAWCE 2, 07-0827 AGRONOM., 07-0085 KONATY 3, 07-0086 WYROZĘBY PODAWCE 1.
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Jelenie

11-0888 JELENIE IV.
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Długie Kamieńskie

07-0424 KAMIŃSKIE.
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Czaple-Kolonia

07-0722 CZAPLE 2, 07-0664 CZAPLE 1.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Sokołów Podlaski
ul. Świętego Huberta
07-0867 BARTOSZ 2ST-3.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Przewóz Nurski

07-0423 PRZEWÓZ NURSKI.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Turzyn
42A do 58,67B, oraz hydrofornia.
11-1483 TURZYN WODOCIĄGI.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Trzcianka
101,198,217 do 265.
11-1158 TRZCIANKA VI.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Wyszków
ul. Stefana Okrzei od Pułtuskiej do Serockiej.
ul. Stefana Okrzei
11-0516 WYSZKÓW S-3.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Jelonki
obwód kierunek młyn.
11-0887 JELONKI I.
2017-07-03 07:00 2017-07-03 15:00 8 Sokółka

07-0334 SOKÓŁKA 1.
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Obryte

11-0174 OBRYTE II SZKOŁA , 11-1119 OBRYTE V , 11-0442 OBRYTE IV GS PIEKARNIA , 11-1120 OBRYTE VI , 11-1118 OBRYTE I.
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Węgrów
ul. Siedlecka do Różanej.
ul. Wincentego Witosa
ul. Skośna
ul. Łamana
ul. Obrębowa
07-0715 WĘGRÓW ZWYCIĘSTWA.
2017-07-03 08:00 2017-07-03 13:00 5 Węgrów
ul. Klasztorna
ul. Kowalska
07-1231WĘGRÓW OS. KOŚCIUSZKI.
2017-07-03 09:00 2017-07-03 13:00 4 Zatory
152.
Kępa Zatorska-Gajówka
9A.
11-0552 KĘPA ZATORSKA.
2017-07-04 07:00 2017-07-04 13:00 6 Popowo-Parcele
ul. Tęczowa
ul. Pod Borem
ul. Wzgórze
11-1706 POPOWO PARCELE X.
2017-07-04 07:00 2017-07-04 15:00 8 Dąbrówka
ul. Krótka 1 do 13.
ul. Tadeusza Kościuszki 1 do 29.
ul. Wesoła
ul. Kościelna 6C do 32.
11-0101 DĄBRÓWKA II.
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Zawiszyn
ul. Długa 1 do 10.
07-0960 ZAWISZYN 2.
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Przywózki
pieczarkarnia.
ul. ks. Brzóski od sklepu w kierunku Węży.
ul. Szkolna
07-0706 PRZYWÓZKI 3 SZKOŁA.
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Rząśnik

11-0775 RZĄŚNIK LUBOTYŃSKI II , 11-1364 RZĄŚNIK LUBOTYŃSKI III , 11-1363 RZĄŚNIK LUBOTYŃSKI I.
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Augustowo

11-0352 AUGUSTOWO I , 11-0353 AUGUSTOWO II , 11-0354 AUGUSTOWO III .
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Sterdyń
Pałac.
07-1341 STERDYŃ PAŁAC.
2017-07-05 07:00 2017-07-05 15:00 8 Jarnice
Pieńki i Letnisko.
07-0997 JARNICE LETNISKO, 07-0283 JARNICE PIEŃKI 1, 07-1178 JARNICE PIEŃKI 2, 07-0523 ZAJĄC 3.
2017-07-05 07:00 2017-07-05 11:00 4 Sokołów Podlaski
ul. Nowa
ul. Olszewskiego
ul. Winnice
ul. Niecała
ul. Kuśnierska
ul. Szeroka
07-0454 SOKOŁÓW PODLASKI SZEROKA.
2017-07-05 07:00 2017-07-05 13:00 6 Tulewo Górne
19A,54A,61.
11-0292 KRĘGI RSP I.
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Maksymilianów
1 do 22.
07-1560 MAKSYMILIANÓW 2, 07-0745 MAKSYMILIANÓW 3.
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Sielc
lądowisko.
11-0959 SIELC.
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Gródek Rządowy
100 do 106A,116.
Mokrus

Gródek Nowy
1,1C,2,109,114.
Ciółkowo Rządowe
46,46A.
11-0490 MOKRUS , 11-1066 GRÓDEK RZĄD. II.
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Jasień
Kolonie.
07-0888 NIECZECZ KOL.
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Seroczyn-Kolonia

07-0418 SEROCZYN KOL. 3.
2017-07-06 07:00 2017-07-06 15:00 8 Aleksandrówka
Węgrowska.
Kopcie

Chojeczno-Sybilaki

Chojeczno-Cesarze

07-0969 KOPCIE 2, 07-0905 SYBILAKI, 07-0978 ALEKSANDRÓWKA WĘGR., 07-1031 CHOJECZNO CESARZE.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Grabiny
1 do 10.
07-0337 GRABINY 2.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Długosiodło
Czwórki.
11-0519 DŁUGOSIODŁO VI.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Rozbity Kamień
ulica Kościelna od OSP do cmentarza.
07-1401 ROZBITY KAMIEŃ 2.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Brok
Przychód, Stare Miasto, Gościniec Ostrowski.
11-1799 BROK OSTROWSKI GOŚCINIEC , 11-1500 BROK STARE MIASTO II , 11-0619 BROK PRZYCHÓD , 11-0605 BROK STARE MIASTO I.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Stary Kraszew
54B,54D,54E,55B oraz działki.
11-1466 KRASZEW STARY DZIAŁKI.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 14:00 6 Rybno

11-1862 RYBNO 5.
Wyłączenie dotyczy przedsiębiorstwa remontowo-budowlanego.
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Pustelnik

07-0568 PUSTELNIK 1.
2017-07-07 07:00 2017-07-07 16:00 9 Suchodół

Ziomaki
Kolonia.
Grodzisk
również Kolonia.
07-0904 SUCHODÓŁ, 07-0973 GRODZISK, 07-0964 ZIOMAKI KOL., 07-0974 GRODZISK KOL.
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Kowalicha
Ludwinów i Działki.
Ślężany
również Letnisko.
11-1097 ŚLĘŻANY III , 11-0102 ŚLĘŻANY I , 11-1482 KOWALICHA LETNISKO II , 11-1663 ŚLĘŻANY LETNISKO II , 11-1125 KOWALICHA LUDWINÓW III , 11-1046 ŚLĘŻANY II , 11-1124 KOWALICHA LUDWINÓW II , 11-1443 KOWALICHA DZIAŁKI , 11-1053 ŚLĘŻANY LETNISKO I.
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Jarząbka

Grębki

Ruda

11-0792 RUDA , 11-0640 GRĘBKI , 11-0651 JARZĄBKA.
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Dzięcioły Dalsze
Kolonia.
07-1105 HOLENDERNIA KOL. 2.