Pruszków

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Michałowice-Wieś
ul. Kasztanowa Puchały ulica Centralna
01-0813 Michałowice PGR
01A0065 Michałowice Ferma
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Mariew
ul. Łąkowa 1 , 5 , 11 , 15
ul. Kwiatowa od nr 109 do nr 127 i od nr 118 do nr 142
01-0458 Mariew 1 obwód nN numer 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Jawczyce
ul. Bocznicowa 5 A , 5 B , 7 , 7 A , 7 B za torami PKP
Jawczyce
ul. Wspólna Droga
Jawczyce
ul. Sadowa od 2 do 30 i od 3 do 15
Jawczyce
ul. Przyparkowa od nr 26 do Królowej Marysieńki
Mory
ul. Miła
Mory
ul. Królowej Marysieńki
Mory
ul. Biedronki
01-0855 Bronisze Jawczyce
01-1788 Jawczyce Wspólna Droga
01-1862 Mory Niecała
01A0073 Jawczyce Jan Janeczek
01A0277 Ośw. S-8
Szkółka Drzew, VILLA RICCORA , DIESEL SERVICE Mory ul. Niecała
2017-06-28 07:00 2017-06-28 16:00 9 Chlebnia

Grodzisk Mazowiecki
ul. Przeskok
01-0019 Chlebnia
01-1135 Grodzisk Przeskok
01-803 Chlebnia
01-0551 Chlebnia 2
2017-06-29 07:00 2017-06-29 17:00 10 Stelmachowo

Trzciniec

01-0704 Stelmachowo
01-0705 Trzciniec
Przerwy w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców będą ograniczone do minimum ze względu na planowane podłączenie agregatów prądotwórczych.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 17:00 9 Domaniew
od nr 1 do 22F i od nr 54 do 75
Pruszków
ul. Domaniewska 36A, 38, 23 i budynek bez numeru przy Cmentarzu
01-0834 Domaniew 2
Firma EASY-PACK s.c.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 16:00 8 Grodzisk Mazowiecki
ul. H. Sienkiewicza 7, 9
01-0557 Grodzisk Kopernika 4 obwód 10
2017-06-30 08:00 2017-06-30 18:00 10 Pruszków
ul. Cegielniana od Lipowej do Marii
ul. Wołowskiego
ul. Letniskowa
ul. Lipowa 44 UNIA, Bloki 42 „A” i „B” i od nr 38 i 45 do Armii Krajowej
ul. Marii
01-1795 Pruszków Marii
01-0958 Pruszków Lipowa 2
01-0620 PRU INCO 1
Plac budowy osiedla Lipowa ,Zakład „UNIA” Lipowa 44,
2017-07-03 08:00 2017-07-03 16:00 8 Nowe Faszczyce

Konstantów

Błonie
ul. Faszczycka od nr 3 do nr 11 i nr 31 A
Stare Faszczyce

01-0558 Konstantów 1
01-0383 Konstantów 2
01-0121 Faszczyce Stare 1
01-0727 Faszczyce 2
01-1801 Błonie Faszczycka
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Piastów
ul. Jana Matejki od Malczewskiego do Warszawskiej
ul. Mikołaja Kopernika od nr 2 do nr 16
ul. Warszawska 8 i 8A
ul. Orła Białego od nr 2a i 5 do nr 12 i 13
ul. Mazurska od nr 1 i 2 do nr 21 i 20
ul. Hugona Kołłątaja od nr 2 i 3 do nr 22 i 17,
ul. Warszawska od nr 9 i 9a do nr 19
ul. Stanisława Małachowskiego od nr 1 i 2 do nr 17 i 20
Matejki od Malczewskiego do Warszawskiej
Kopernika od nr 2 do nr 16
Warszawska 8 i 8A
Warszawska od nr 9 i 9a do nr 19
Małachowskiego od nr 1 i 2 do nr 17 i 20
Orła Białego od nr 2a i 5 do nr 12 i 13
Mazurska od nr 1 i 2 do nr 21 i 20
Kołłątaja od nr 2 i 3 do nr 22 i 17,
01-0311 Piastów Kołłątaja
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Pruszków
ul. Brwinowska Brwinowska 19 Poligrafia
ul. Brwinowska 9 i 15 (bloki)
ul. Kazimierza Pułaskiego 2, 4, 6 (bloki),
Brwinowska 19 Poligrafia
Brwinowska 9 i 15 (bloki)
Pułaskiego 2, 4, 6 (bloki),
01-1610 Pruszków Pułaskiego
2017-07-03 09:00 2017-07-03 14:00 5 Bieniewice
ul. Akacjowa 13A,15,19,21,23
01-0922 Bieniewice Hydrofornia
2017-07-04 07:00 2017-07-04 16:00 9 Latchorzew
ul. mjr. Jacka Decowskiego 2 i przyległe
ul. Stanisława Zająca
ul. Grupy Kampinos
ul. Armii Krajowej
ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od nr 2 do nr 10
ul. Kompanii Jerzyków od nr 10 do nr 26,
ul. Janusza Kusocińskiego
ul. Powstańców Styczniowych
ul. Henryka Grabowskiego
ul. Hubala Dobrzańskiego od nr 81 do 115 (tylko numery nieparzyste).
ul. Romana Kobendzy od Armii Poznań do H. Dobrzańskiego
ul. Armii Poznań do Wójcickiego
ul. Wojciecha Jastrzębowskiego
ul. gen. Zygmunta Padlewskiego
ul. Aleksandra Janowskiego
ul. Kazimierza Wójcickiego
ul. Oddziału Dzieci Warszawy
01-0644 (LATCHORZEW 2)
01-0645 (LATCHORZEW 3)
01-0646 (LATCHORZEW 4)
- 01-1399 (LATCHORZEW GENESIS)
01-1154 (LATCHORZEW 6)
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Piastów
ul. Mikołaja Reja od nr 8 do 18 oraz kiosk warzywny
01-1159 Piastów Reja obwód nN nr 8
2017-07-05 08:00 2017-07-05 18:00 10 Zielonki-Parcela
ul. Okrężna
ul. Południowa
01-0887 Zielonki Parcele 2
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
ul. Ziemiańska od numeru 13 do 50
ul. Mała 1,2,3,4,
ul. G. Narutowicza od numeru 17 do 52,
01-0031 Grodzisk Koronkowa Bankowa obwód nN nr 2 i 4
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Rzęszyce
Działka Rekreacyjna
Otulina
52,52A
01-1239 Rzęszyce
2017-07-05 08:00 2017-07-05 18:00 10 Zielonki-Parcela
ul. Okrężna
ul. Południowa
01-0887 Zielonki Parcele 2
2017-07-05 09:00 2017-07-05 14:00 5 Bieniewice
ul. Makowa
01-0725 Bieniewice obwód 2
2017-07-05 10:00 2017-07-05 14:00 4 Wojcieszyn
ul. Trakt Królewski 17/1,17/2,17/3,17/4
01-0548 Wojcieszyn
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Janinów
ul. Meksykańska
Janinów
ul. Irlandzka
Janinów
ul. Argentyńska
Czarny Las
ul. Olchowa
Czarny Las
ul. Forsycji
Czarny Las
ul. Miłorzębu
01-0198 Czarny Las 2
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Pęcice Małe
ul. Brzozowa od Leśnej do Konopnickiej
ul. Leśna od nr 1 do 11,
01-1445 Pęcice Osiedle obwód nN nr 3
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Władków
ul. Marsa od ul. Księżycowej do nr 33
01-0074 Kozerki 2 obw nr 3
2017-07-07 07:00 2017-07-07 16:00 9 Wolica
Wolica Rokicka
Wolica
ul. Rokicka
Wolica
ul. Radosna
Wolica
ul. Lipowa 4, 12, 12A, 14, 14A,
Wolica
ul. Ogródkowa
Czubin

Płochocin

01-0565 Płochocin SHR Osiedle
01-1836 Wolica Rokicka
01-0896 Czubin
01-1389 Czubin Seminarium
01-1914 Wolica Rokicka 3
01A0315 Elektrownia Biogaz
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Piastów
ul. Kwiatowa od 1 do 9.
ul. Plac Słoneczny 9/1 do 9/9 ,
ul. Lipowa od 1 do 7
ul. Chabrowa od 1 i 2 do 5 i 6
ul. Klonowa od 1 i 2 do 6 i 17
ul. Różana od 1 do 14
ul. Jaśminowa od 1 i 2 do 9 i 14
ul. Sosnowa od 1 i 2 do 15 i 16
ul. Akacjowa 1
ul. Harcerska 1 i 16 oraz od 18 do 30
ul. Elizy Orzeszkowej od nr 36 i 43 do 46 i 59
ul. ks. Jerzego Popiełuszki od 1 i 26 do 21 i 30
ul. Brzozowa od nr 1 i 2 do 8a i 33
01-0059 Piastów Domki Kolejowe 2
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Leszno
ul. Warszawska CPN
ul. Reginy 15,17,19
ul. Ogrodowa 9
ul. Warszawska 3,5,5A,34,34A,36,36a,b,c,d,38,38a,b,c,d,e
01-0202 Leszno Warszawska
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Izabelin C
ul. Mariana Langiewicza od numeru 1 i 2 do 22 i 35
01-1138 Izabelin Langiewicza obwód numer 5