Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-07-24 08:00 2017-07-24 12:00 4 Lutosławice Rządowe

Stacja Lutosławice Rządowe 4 1-0846
2017-07-24 08:00 2017-07-24 13:00 5 Wroników

Białocin

Niechcice
ul. Zakładowa 12 do 34 i 7 do 39
Niechcice
ul. Sadowa 1 do 15 i 2 do 26
Świerczyńsko

Linia 15kV
Wroników Kolonia, Świerczyńsko Pieczarki 1-A153
2017-07-24 08:00 2017-07-24 11:00 3 Lutosławice Rządowe
54 do 62
Linia nn Lutosławice Rządowe
2017-07-25 07:00 2017-07-25 09:00 2 Niechcice
ul. Jesionowa
ul. Akacjowa
ul. Topolowa
ul. Zamurowa
ul. Klonowa
Linia 15kV
Wola Niechcicka Stara Ubojnia 1-A147
2017-07-25 08:00 2017-07-25 12:00 3 Ostrów
1 do 9
Kamocin
78 do 112
Stacja Kamocin 1
Kamocin Młyn
2017-07-25 15:00 2017-07-25 16:00 1 Niechcice
ul. Jesionowa
ul. Akacjowa
ul. Topolowa
ul. Zamurowa
ul. Klonowa
Linia 15kV
Wola Niechcicka Stara Ubojnia 1-A147
2017-07-26 08:00 2017-07-26 11:00 3 Szczepocice Rządowe
(nr: 1-18);
Szczepocice Prywatne
dz. 696/1;
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-1059 Szczepocice Górak
2017-07-26 08:00 2017-07-26 10:00 2 Smyków
nr: (1-43 i 2-50)
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0808 Smyków
2017-07-26 15:00 2017-07-26 18:00 2 Wroników

Białocin

Niechcice
ul. Zakładowa 12 do 34 i 7 do 39
Niechcice
ul. Sadowa 1 do 15 i 2 do 26
Świerczyńsko

Linia 15kV
Wroników Kolonia, Świerczyńsko Pieczarki 1-A153
2017-07-27 07:00 2017-07-27 17:00 10 Piotrków Trybunalski
ul. Poleśna 5A do 25
ul. Leśna 26 do 42 i 23 do 31
ul. Niedźwiedzia
ul. Poleśna
ul. Sarnia
ul. Myśliwska
ul. Leśna 6 do 42 i 7 do 25
ul. Borsucza
Linia nn Leśna - obw nr 3
2017-07-27 08:00 2017-07-27 14:00 6 Sulejów
ul. Konecka 31 i 46 do lasu
ul. Przejazd
ul. Garncarska 23 i 44 do Wschodniej
ul. Wschodnia
Sulejów ZOR
2017-07-27 08:00 2017-07-27 14:00 6 Sulejów
ul. Garncarska 23 i 44 do Wschodniej
ul. Wschodnia
ul. Przejazd
ul. Konecka 31 i 46 do lasu
Linia nn Sulejów ZOR
2017-07-31 07:00 2017-07-31 16:00 9 Lutosławice Szlacheckie

Mąkoszyn

Wodzin Majoracki

Wodzin Prywatny

linia 15kV
Syski BSH 1-A258, Lutosławice Szlacheckie Wiatraki 1-A238
2017-07-31 08:00 2017-08-01 14:00 30 Zakrzówek Szlachecki
(nr: 1-176);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0848 Zakrzówek Szlachecki
2017-08-01 08:00 2017-08-01 14:00 6 Sulejów
ul. Targowa 6 do 26A i 7 do 31, Plac Targowy nr 13,14,15
ul. Klasztorna 2 do 42 i 1 do 17
Linia nn Klasztorna w Sulejowie
Stolarnia ul. Klasztorna 38, APTEKA - Targowa 6
2017-08-02 08:00 2017-08-02 14:00 6 Tomawa
(nr: 1-24), Tomawa Wykno, Kolonia Tomawa (nr: 1-22);;
Stacja trafo SN/nN nr 5-1241 Tomawa Wykno
Tomawa (nr: 1-24), Tomawa Wykno, Kolonia Tomawa (nr: 1-22);
2017-08-03 08:00 2017-08-03 14:00 6 Jankowice
(nr: 4 i 40-95);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0510 Jankowice 3
2017-08-04 08:00 2017-08-04 10:00 2 Kijów
(nr: 1-42);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0550 Kijów 1
2017-08-09 07:00 2017-08-09 09:00 2 Ręczno
ul. Spółdzielcza (nr: 1-14),
Ręczno
ul. Piotrkowska (nr: 1-13 i 4-14, m.in. Urząd Gminy Ręczno),
Ręczno
ul. Cmentarna
Ręczno
ul. Główna (nr: 4-54 i 7-21),
Ręczno
ul. Spółdzielcza
Ręczno
ul. Przedborska
Ręczno
ul. Piotrkowska nr 19;
Ręczno
ul. Polna
Ręczno
ul. Nowa
Ręczno
ul. Mokra
Ręczno
ul. Główna
Ręczno
- Dąbrowa, Ignaców Poduchowny;
Łęki Królewskie
(nr: 1-9);
Kolonia Ręczno
(nr: 4-4a i 10-47 i 92),
Kolonia Ręczno
(nr: 2-3 i 5-11a i 48-71);
Ignaców Szlachecki

Dąbrowa

Linia 15 kV
2017-08-09 07:00 2017-08-09 09:00 2 Ręczno
ul. Piotrkowska nr 19;
Ręczno
ul. Polna
Ręczno
ul. Nowa
Ręczno
ul. Mokra
Ręczno
ul. Główna
Ręczno
ul. Spółdzielcza
Ręczno
ul. Przedborska
Ręczno
- Dąbrowa, Ignaców Poduchowny;
Kolonia Ręczno
(nr: 2-3 i 5-11a i 48-71);
Ignaców Szlachecki

Dąbrowa

Linia 15 kV
2017-08-09 12:00 2017-08-09 15:00 2 Ręczno
ul. Piotrkowska nr 19;
Ręczno
ul. Polna
Ręczno
ul. Nowa
Ręczno
ul. Mokra
Ręczno
ul. Główna
Ręczno
ul. Spółdzielcza
Ręczno
ul. Przedborska
Ręczno
- Dąbrowa, Ignaców Poduchowny;
Kolonia Ręczno
(nr: 2-3 i 5-11a i 48-71);
Ignaców Szlachecki

Dąbrowa

Linia 15 kV
2017-08-10 08:00 2017-08-10 10:00 2 Szczepocice Rządowe
(nr: 52a -57, Zajazd Leśny przy DK-1);
Lina nN zasilana ze stacji nr 5-0518 Szczepocice 3
2017-08-11 08:00 2017-08-11 17:00 9 Reczków Stary
(nr: 1-10);
Sulborowice

Linia 15 kV - odgałęzienie kier. Sulborowice
2017-08-16 08:00 2017-08-16 11:00 3 Jedlno Pierwsze
(nr: 53-89 i 108-144),
Jankowice
nr 2;
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0757 Jedlno 1, obwód kier. Brzeźnica
2017-08-16 08:00 2017-08-16 14:00 6 Ludwików

Przyłanki
nr 29
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0801 Ludwików
2017-08-17 08:00 2017-08-17 11:00 3 Jedlno Pierwsze
(nr: 49-51, obiekty po SKR);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0757 Jedlno 1, obwód kier. SKR
2017-08-17 08:00 2017-08-17 15:00 7 Czermno
ul. Kościelna (nr: 92-143),
Smyków
(nr: 1-5);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0807 Czermno 3
2017-08-18 08:00 2017-08-18 14:00 6 Jedlno Pierwsze
(nr: 33-49 i 88-106);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0757 Jedlno 1, obwód kier. Radomsko
2017-08-18 08:00 2017-08-18 15:00 7 Czermno-Kolonia
ul. Kolejowa (nr: 1-13),
Czermno
ul. Spółdzielcza
Czermno
ul. Kościelna (nr: 1-37);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0825 Czermno 1
2017-08-21 08:00 2017-08-21 12:00 4 Biała Góra
(nr: 34-41a);
Malutkie
(nr: 1-9),
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-1041 Biała Góra 4
2017-08-21 08:00 2017-08-21 15:00 7 Czermno-Kolonia

ul. Kolejowa (nr: 14-72),
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0949 Czermno 7
2017-08-22 08:00 2017-08-22 12:00 4 Biała Góra
(nr: 36-42a),
Malutkie
(nr: 10-23a i 42a),
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-1042 Biała Góra 5
2017-08-22 08:00 2017-08-22 10:00 2 Czermno
ul. Cmentarna
ul. Kościelna (nr: 36-123);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0962 Czermno 6
2017-08-23 08:00 2017-08-23 14:00 6 Czermno
ul. Cmentarna
ul. Kościelna (nr: 36-123);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0962 Czermno 6