Mińsk Mazowiecki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-29 08:00 2017-06-29 09:00 1 Chotynia

Gąsów

09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0545 CHOTYNIA NOWA 2 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1 09-0055 CHOTYNIA STARA 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 16:00 8 Potaszniki

Gąsów
od numeru 1 do numeru 9
09-0160 POTASZNIKI 09-0547 CHOTYNIA NOWA 4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 5 Stary Świętochów
2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 32 oraz działki numer 34 i 213
Połazie Świętochowskie

05-0931 Połazie 1, 05-0932 Połazie 2, 05-0304 Połazie 3, 05-0924 Świętochów Stary
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 5 Józefów
ul. Długa 32
ul. Krucza 1,2,3,4
ul. 3 Maja od nr 122 do 128 ,113,113 A
ul. Leśna od nr 16 do 38
03-1128 Józefów Gimnazium
2017-06-29 09:00 2017-06-29 15:00 6 Sulejówek
ul. Asfaltowa 7 B,13
03-1263 Sulejówek Asfaltowa
2017-06-30 08:00 2017-06-30 13:00 5 Wiciejów
67, 71, 73, 77, 79, 81, oraz działka 106, 109
Linia nn ze stacji trafo 05-1055 Wiciejów 2 obw. Nr. 3
2017-06-30 08:00 2017-06-30 09:00 1 Chotynia

Gąsów

09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0545 CHOTYNIA NOWA 2 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1 09-0055 CHOTYNIA STARA 1
2017-06-30 08:00 2017-06-30 18:00 10 Chotynia
od numeru 21 do numeru 39 i od numeru 84 do numeru 94
Gąsów
od numeru 9 do numeru 38
09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1
2017-06-30 08:00 2017-06-30 11:00 2 Laliny
od 66 do 75
05-0402 Laliny 2
2017-06-30 08:00 2017-06-30 13:00 4 Sulejówek
ul. Okuniewska 7
ul. Poniatowskiego od Reymonta do Okuniewskiej
03-1217 Sulejówek Poniatowskiego
2017-07-03 08:00 2017-07-03 11:00 3 Cygów
1a
Rojków

Turze
4,25,od 45 do 48,53
Stróżki
10
0459 Rojków 1, 1246 Rojków 2, 1247 Rojków 3, 1456 Rojków KTM w.o
Stary Cygów,gm.Poświętne od 1 do 5
2017-07-03 08:00 2017-07-03 13:00 5 Wola Korycka Górna
numery domów 97B, 98, 99, 100, 101
09-0601 (WOLA KORYCKA 3 GÓRNA)
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 5 Cegłów
ul. Jana Kochanowskiego 1,2
ul. Henryka Sienkiewicza Od 24 do 70 parzyste,od 31 do 37 nieparzyste,działka 618
05-0561 Cegłów Sienkiewicza obwód nr 1
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 6 Sokół

09-1214 (SOKÓŁ 5), 09-1215 (SOKÓŁ 6), 09-0868 (SOKÓŁ 2),
09-0150 (SOKÓŁ 1), 09-0152 (SOKÓŁ 3)
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 6 Filipówka
od numeru 1 do numeru 54
09-0510 (FILIPÓWKA 1)
2017-07-03 09:00 2017-07-03 12:00 3 Ostrowik
od nr 41 do nr 71 nieparzyste
03-0258 Ostrowik 2
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 5 Niedziałka Druga
ul. Malinowa 4
Stara Niedziałka
ul. Leśna 1,2,4,działka 1028,
Stara Niedziałka
ul. Mazowiecka 1,2,3,4
Stara Niedziałka
ul. Ogrodowa 1,4
0710 Niedziałka Stara 3, 1291 Niedziałka Stara Olszowa
2017-07-04 08:00 2017-07-04 13:00 4 Karczew
ul. Piotra Wysockiego
ul. Joachima Lelewela
ul. Ignacego Prądzyńskiego od nr 1 do Wysockiego
ul. Chłopickiego
ul. Boh. Powstania Listopadowego od Prądzyńskiego do Chłopickiego
03-0846 Karczew Boh. Powst. Listopadowego
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 6 Garwolin
ul. Narutowicza od numeru 100 do 109
Lucin

09-1246 (GARWOLIN LUCIN)
2017-07-04 09:00 2017-07-04 17:00 8 Otwock Mały
ul. Częstochowska od nr 81 A i 94 do Auto Komisu
03-1234 Otwock Mały
Stacja Kontroli Pojazdów
2017-07-05 07:00 2017-07-05 15:00 8 Korytnica
numery domów 66, 67, 67A, 68, 69, 70, 71, 71A
09-0643 (KORYTNICA KOL. 1)
2017-07-05 08:00 2017-07-05 10:00 2 Strachówka
ul. Stefana Kmiecińskiego 3 Szkoła Podstawowa
0414 Strachówka 3 obwód nr.2
2017-07-05 08:00 2017-07-05 14:00 6 Żelechów
ul. Długa od Źródełka do Konopnickiej
ul. Ogrodowa
09-1069 (ŻELECHÓW OŚ. BUMAR), 09-0916 (ŻELECHÓW OŚ. MIESZ. DŁUGA 1)
wyłączenie obejmuje Osiedle Mieszkaniowe- Bloki oraz szkołę podstawową i gimnazjum
2017-07-05 09:00 2017-07-05 12:00 3 Sulejówek
ul. Szklarniowa od nr 27 do nr 46
03-1211 Ratajewo Szklarniowa
2017-07-05 10:00 2017-07-05 14:00 4 Zofinin
Od 45 do 52
Strachówka
ul. Bielańska Od 1 do 3
Strachówka
ul. Nowa 1
0414 Strachówka 3 obwód nr.3
2017-07-06 08:00 2017-07-06 10:00 2 Stojadła
ul. Południowa 1 od 3 do 11, 13, 15, 17, 19, 22,24, 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 48, 54
ul. Szkolna 5
ul. Kwiatowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 32, 33, 35, 36, 41, 45
ul. Warszawska 5, 7, 11, 13, 19, 25, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Wiśniowa od 1 do 12
ul. Kołbielska od 1 do 12, 15, 17, 19, 20, od 23 do 32, od 35 do 40, Baza PGMB
0963 Stojadła 4, 0964 Stojadła 5, 0079 Baza MPGMB, 1239 Stojadła Madrox 2, 05A1468 Mińsk Madrox
2017-07-06 08:00 2017-07-06 11:00 3 Korytnica
numery domów 52A, 55, 56, 57
09-0052 (KORYTNICA KOL. 2)
2017-07-06 08:00 2017-07-06 14:00 6 Janów
ul. Górna
ul. Wschodnia 1,2
0970 Walerianów
2017-07-06 08:00 2017-07-06 12:00 4 Sobienki

Sobienie Szlacheckie
122
09-1256 (SOBIENIE SZLACHECKIE 5), 09A1377 (SOBIENIE BISKUPIE PLAC BUDOWY OS. DOM.), 09A1334 (SOBIENKI JAKMET), 09-1207 (SOBIENKI KOL. 2), 09-1223 (SOBIENKI OSIEDLE), 09-1200 (SOBIENKI REMIZJA), 09-0006 (SOBIENKI)
wyłączenie obejmuje firmę JAKMET i Plac budowy spółdzielni Włodarzewska
2017-07-06 16:00 2017-07-06 18:00 2 Stojadła
ul. Południowa 1 od 3 do 11, 13, 15, 17, 19, 22,24, 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 48, 54
ul. Szkolna 5
ul. Kwiatowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 32, 33, 35, 36, 41, 45
ul. Warszawska 5, 7, 11, 13, 19, 25, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Wiśniowa od 1 do 12
ul. Kołbielska od 1 do 12, 15, 17, 19, 20, od 23 do 32, od 35 do 40, Baza PGMB
0963 Stojadła 4, 0964 Stojadła 5, 0079 Baza MPGMB, 1239 Stojadła Madrox 2, 05A1468 Mińsk Madrox
2017-07-07 08:00 2017-07-07 12:00 4 Pilawa
ul. Przedszkolaków numery 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
ul. Tadeusza Kościuszki numery 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8
ul. Nowa numery domów 8, 10, 12, 14, 16, 18
09-0421 (PILAWA 3)
2017-07-07 09:00 2017-07-07 14:00 5 Rządza
od 42 do 70
0143 Rządza 1 obwód nr 1
2017-07-07 09:00 2017-07-07 12:00 3 Michałów
od nr 92 do nr 118 parzyste
03-0473 Michałów Szkoła
2017-07-10 09:00 2017-07-10 15:00 6 Wesoła
ul. Modrzewiowa 15-go Grudnia 37
ul. Wrzosowa
ul. Baśniowa
ul. Kasztanowa
ul. Mała
ul. Boczna
ul. gen. Władysława Sikorskiego od Czarneckiego do Akacjowej
ul. Modrzewiowa
ul. Jana Karola Chodkiewicza od Głowackiego do Armi Krajowej
03-0295 Wesoła Chodkiewicza
2017-07-11 08:00 2017-07-11 09:00 1 Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 86, 88, 90, 92, firma ZPH Delfin.
ul. Tadeusza Kościuszki 1,2, 2c, 3.
ul. Mikołaja Kopernika garaże.
ul. Armii Ludowej 18, 20, 23, Szkoła Artystyczna, garaże.
05-0055 Mińsk Osiedle Warszawska 2
2017-07-11 08:00 2017-07-11 16:00 7 Karczew
ul. Podchorążych 26,27,29
03-0844 Karczew Niemcewicza
2017-07-11 17:00 2017-07-11 18:00 1 Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 86, 88, 90, 92, firma ZPH Delfin.
ul. Tadeusza Kościuszki 1,2, 2c, 3.
ul. Mikołaja Kopernika garaże.
ul. Armii Ludowej 18, 20, 23, Szkoła Artystyczna, garaże.
05-0055 Mińsk Osiedle Warszawska 2
2017-07-12 00:00 2017-07-12 00:00 Wesoła
ul. Graniczna od nr 18 do nr 34 A/PARZYSTE/
ul. Tramwajowa 4
ul. Krzywa od nr 2 do nr 6
ul. Kruszyny od nr 6 do nr 32
03-1318 Wesoła Kruszyny
03-1168 POLKOMTEL
POLKOMTEL
2017-07-12 08:00 2017-07-12 13:00 4 Dębowce
Rudka, Zdrojki, Kamieniec.
Dębowce

Lipiny

Borki

1127 Borki Lipińskie 1, 1205 Borki Lipińskie 2, 1122 Lipiny 2, 1123 Lipiny 3, 1124 Lipiny 4, 1125 Lipiny 5, 1340 Lipiny Tartak, 1128 Dębowce 1, 1129 Dębowce 2, 1130 Dębowce 3, 1132 Rudka PGR 1, 1457 Rudka PGR 2, 1131 Zdrojki, Kamieniec stacje po stronie RE-6 .
2017-07-13 08:00 2017-07-13 15:00 6 Halinów
od Sienkiewicza do nr 32
Halinów
ul. Mickiewicza od Bema do Piłsudskiego
Halinów
ul. Paderewskiego od nr 2 do nr 5
Halinów
ul. Bema od Jana Pawła II do Paderewskiego
Halinów
ul. Mickiewicza od nr 28 do Powstania Styczniowego
Halinów
ul. Słowackiego od nr 34 do Piłsudskiego
Halinów
ul. Olszowa
Halinów
ul. Partyzancka
Halinów
ul. Nad Stawami
Halinów
ul. Powstania Styczniowego
Halinów
ul. Starej Baśni
Halinów
ul. Krótka Kubusia Puchatka
Halinów
ul. Graniczna Przygraniczna
Halinów
ul. Baśniowa Asnyka
Halinów
ul. Polna
Halinów
ul. Cicha
Halinów
ul. Parkowa
Halinów
ul. Malinowa
Halinów
ul. Północna
Halinów
ul. Okuniewska
Halinów
ul. Jana Pawła II od nr 32 do Powstania Styczniowego
Halinów
ul. Konopnickiej od Powstania Styczniowego do Okuniewskiej
Halinów
ul. Józefa Piłsudskiego od nr 32 do nr 40
Halinów
ul. 3 Maja od nr 12 do Północnej
Halinów
ul. Sienkiewicza
Długa Kościelna
ul. Zbigniewa
03-0538,0539,0540,0541,0546,0664,0701,1341,0695
Szkoła Okuniewska 115
2017-07-13 08:00 2017-07-13 14:00 6 Rudzienko
97, 99, 100, 110, oraz działki numer 1157.
05-0559 Rudzienko 3.
2017-07-14 08:00 2017-07-14 14:00 6 Janów
ul. Górna działka nr 110.
ul. Szkolna 4, 12, 19.
ul. Słoneczna 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
ul. Strażacka 13-16 oraz działki nr 54, 66.
05-1176 Janów Szkoła