Lublin-Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-07-21 08:00 2017-07-21 14:00 6 Krępiec

Krępiec 7
Krępiec 7 kabel relacji złącze kablowe od ZK Nr 7/4/1/2 do ZK Nr 7/4/1/1
2017-07-21 08:00 2017-07-21 15:00 7 Wierciszów

Wierciszów kolonia 1
2017-07-21 08:00 2017-07-21 15:00 7 Stara Wieś Pierwsza

Stara Wieś B-3
2017-07-21 08:00 2017-07-21 15:00 7 Łucka

Łucka 3
2017-07-21 08:00 2017-07-21 15:00 7 Wielkolas

Wielkolas 2
2017-07-24 08:00 2017-07-24 12:00 4 Lubartów
ul. Piaskowa
Lubartów Piaskowa 1
2017-07-24 08:00 2017-07-24 14:00 6 Niemce

Niemce ST-9
2017-07-24 08:00 2017-07-24 15:00 7 Walentynów

Walentynów 1
obwód w kierunku słupa nr 1
2017-07-24 08:00 2017-07-24 15:00 7 Wólka Stara Kijańska

Wólka Stara 1
2017-07-24 09:00 2017-07-24 11:00 2 Wilczopole

Wilczopole 2
2017-07-25 08:00 2017-07-25 15:00 7 Wola Sernicka

Wola Sernicka 4
2017-07-25 08:00 2017-07-25 14:00 6 Boduszyn

Boduszyn 2
2017-07-25 08:00 2017-07-25 14:00 6 Bazar

Pilaszkowice Drugie

Łączki

Bazar 1, 2, 3, Wod
Pilaszkowice 2B, 5, 2A, 1B
Dąbie 4, Łączki 2
2017-07-25 08:00 2017-07-25 15:00 7 Walentynów

Walentynów 1
obwód w kierunku słupa nr 16
2017-07-25 08:00 2017-07-25 15:00 7 Wola Skromowska

Wola Skromowaska 3
2017-07-25 08:00 2017-07-25 15:00 7 Ćmiłów

Ćmiłów 5
2017-07-25 10:00 2017-07-25 13:00 3 Wilczopole

Wilczopole 6
Wymiana Złącza 6/2/1
2017-07-26 08:00 2017-07-26 15:00 7 Żuków Drugi

Żuków MBM
obwód w kierunku słupa nr 1
2017-07-26 08:00 2017-07-26 15:00 7 Lipniak

Lipniak 2
2017-07-26 08:00 2017-07-26 14:00 6 Marynin

Marynin 1
2017-07-26 08:00 2017-07-26 15:00 7 Ćmiłów

Ćmiłów 5
2017-07-26 10:00 2017-07-26 14:00 4 Pliszczyn

Pliszczyn ST - 3
ZK 3/2/2/2
2017-07-27 08:00 2017-07-27 13:00 5 Rozkopaczew

Rozkopaczew 2
2017-07-27 08:00 2017-07-27 15:00 7 Żuków Drugi

Żuków MBM
obwód w kierunku słupa nr 12
2017-07-27 08:00 2017-07-27 15:00 7 Sułoszyn

Sułoszyn 4
2017-07-27 09:00 2017-07-27 13:00 4 Prawiedniki

Prawiedniki ST - 1
2017-07-28 08:00 2017-07-28 13:00 5 Kozłówka

Kozłówka 9
2017-07-28 08:00 2017-07-28 15:00 7 Olszanka

Olszanka 1
2017-07-28 08:00 2017-07-28 15:00 7 Kaznów-Kolonia

Kolonia Kaznów 3
2017-07-31 00:00 2017-07-31 00:00 Kazimierzówka

Kazimierzówka 11
2017-07-31 08:00 2017-07-31 12:00 4 Nowiny

Nowiny ST - 1
Wymiana ZK 1/5/1
2017-08-01 08:00 2017-08-01 12:00 4 Mętów

Mętów ST - 5
Wymiana ZK 5/2/4/1
2017-08-01 12:00 2017-08-01 14:00 2 Krępiec
ul. Spokojna

Krępiec Kolonia 3
2017-08-02 08:00 2017-08-02 14:00 6 Polanówka

Żabia Wola

Prawiedniki

Prawiedniki 3, Żabia Wola 5, Polanówka 2, Prawiedniki 2
2017-08-02 08:00 2017-08-02 12:00 4 Kalinówka

Kalinówka 9
Wymiana SPL/1 na ZK 9/6/1
2017-08-02 10:00 2017-08-02 14:00 4 Jakubowice Konińskie

Jakubowice St - 13
ZK 13/2/4/1
2017-08-03 08:00 2017-08-03 12:00 4 Motycz

Motycz 9
Wymiana złącza ZK9/2/3
2017-08-03 10:00 2017-08-03 14:00 4 Krasne

Krasne Ujęcie Wody
ZK Nr 1
2017-08-03 10:00 2017-08-03 13:00 3 Prawiedniki

Prawiedniki ST - 8
Od złącza ZK 8/3/6A do ZK 8/3/7
2017-08-04 08:00 2017-08-04 12:00 4 Strzyżewice

Strzyżewice GS
Wpięcie przelotowo złącza od ZK GS/7/1 do ZK GS/7/2
2017-08-04 09:00 2017-08-04 13:00 4 Bystrzyca

Bystrzyca N - 5
ZK 5/5/2