Lublin Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-26 08:00 2017-06-26 13:00 5 Wólka Zabłocka

Wólka Zabłocka 2
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Lubartów
ul. Bolesława Śmiałego
ST-20 Wincentów 1
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Piotrków-Kolonia

Piotrków Kolonia 2
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Kamionka

Ostrów

Kamionka 9
kierunek słup nr 17
2017-06-26 08:00 2017-06-26 11:00 3 Brzeziny

Brzeziny 3
Wyłączenie między ZKnr3/2/1 a ZK nr3/2/1A
2017-06-27 08:00 2017-06-27 11:00 3 Stoczek Kocki

Stoczek Kocki 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Michałówka

Michałówka 2
obwód kierunek słup nr 11A
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Piotrków Pierwszy

Piotrków 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Bystrzejowice Pierwsze

Bystrzejowice 10
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Jacków

Jacków 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Biadaczka

Biadaczka 1
kierunek słup nr 12
2017-06-27 08:00 2017-06-27 11:00 3 Charlęż

Charlęż 3
Wyłączenie za odpiętym kablem ze słupa nr 12
2017-06-28 08:00 2017-06-28 12:00 4 Katarzyn

Katarzyn 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Olszanka

Olszanka 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Krzesimów

Krzesimów 7
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Nowodwór

Nowodwór 5
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Zawieprzyce-Kolonia

Zawieprzyce Kol. 4
Wymiana złącza Nr 80/1/6
2017-06-28 11:00 2017-06-28 15:00 4 Jeziorzany

Drewnik 1
Drewnik Gmina Jeziorzany
2017-06-29 08:00 2017-06-29 16:00 8 Swoboda

Swoboda 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Podlodówek

Podlodówek 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Wierciszów

Wierciszów Kol. 4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Dębica

Dębica 2
2017-06-29 08:00 2017-06-29 11:00 3 Turowola-Kolonia

Turowola Kol.
2017-06-29 09:00 2017-06-29 14:00 5 Leśniczówka

Leśniczówka 1
2017-06-30 08:00 2017-06-30 13:00 5 Wola Sernicka

Wola Sernicka 4
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Giżyce

Giżyce Kol.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Żuków Pierwszy

Żuków MBM
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Wólka Stara Kijańska

Wólka Stara Kijańska 1
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Suchodoły

Suchodoły 1
2017-06-30 09:00 2017-06-30 12:00 3 Łuszczów Pierwszy

Łuszczów 2
2017-06-30 10:00 2017-06-30 13:00 3 Żabia Wola

Żabia Wola 1
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 6 Minkowice

Minkowice 6
odbiorcy zasileni z linii kablowej od ZK 6/2/3 do ZK 6/2/4/1
2017-07-03 08:00 2017-07-03 11:00 3 Łęczna
ul. Różana
Łęczna ST-51
Modernizacja złącza kablowego ZK Nr 51/6/9/1
2017-07-04 08:00 2017-07-04 13:00 5 Krępiec

Nowy Krępiec 5
2017-07-04 08:00 2017-07-04 11:00 3 Łęczna
ul. Aleja Jana Pawła II
Łęczna ST-9
Wymiana złącza ZK NR 9/3/1A
2017-07-05 08:00 2017-07-05 13:00 5 Pełczyn

Pełczyn 1
2017-07-06 08:00 2017-07-06 12:00 4 Lubartów
ul. Łąkowa
Lubartów Łąkowa
2017-07-07 08:00 2017-07-07 11:00 3 Czerwonka-Gozdów

Czerwonka Gozdów 2