Busko

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-27 07:00 2017-06-27 19:00 12 Gorzków

Gorzków 3
2017-06-27 07:00 2017-06-27 09:00 2 Gorzków

Gorzków 1 , Gorzków 2.
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Przesławice

Przesławice 1 Młyn
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Miławczyce

Miławczyce
Obwód nr 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Słupia

Słupia 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 11:00 3 Marzęcin
od nr 8 do 11 i od nr 21 do 25
Marzęcin 2
2017-06-27 11:00 2017-06-27 14:00 3 Marzęcin
od nr 12 do 20
Marzęcin 2
2017-06-27 17:00 2017-06-27 19:00 2 Gorzków

Gorzków 1 , Gorzków 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Zagórze

Przecławka

Przecławka Zagórze ,Przecławka 2 , Przecławka 1 Sklep
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Marianów

Marianów
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Bronów

Bronów 1 , Bronów 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Szyszczyce

Szyszczyce
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Wolica

Wolica Bereza ,Wolica 1 ,Wolica 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Dziewięczyce

Dziewięczyce 1,Dziewięczyce 2 ,Dziewięczyce 3
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Dębowiec

Ksawerów

Ksawerów 3 Dębowiec
2017-06-28 08:00 2017-06-28 13:00 5 Orkanów

Orkanów
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Miławczyce

Miławczyce
Obwód nr 2 i 3
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Słupia

Słupia 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Marzęcin
od nr 1 do 9 i od nr 25 do 43
Marzęcin 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Tuczępy

Tuczępy 1,2,3,4,5,Kolonia
2017-06-28 11:00 2017-06-28 14:00 3 Winiary

Winiary 2 Gaik
Gaik
2017-06-29 07:00 2017-06-29 15:00 8 Bukowska Wola

Bukowska Wola 1
Obwód nr 3
2017-06-29 08:00 2017-06-29 12:00 4 Iżykowice

Iżykowice Młyn
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Bejsce

Bejsce 8
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Słupia

Słupia 4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 11:00 3 Gacki
od nr 7 do 21
Gacki Wieś 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Rzędów

Rzędów
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Wierzbica

Wierzbica 1,2
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Góra

Góra 1,2,3,4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Januszkowice

Januszkowice 1,2
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Dobrów

PKP Dobrów
2017-06-29 08:00 2017-06-29 16:00 7 Miechów
ul. Osiedle XXX lecia PRL
Miechów DBOR 1
Osiedle XXX lecia Blok nr. 5,6,7,8,9,10,11,12
2017-06-29 08:00 2017-06-29 16:00 7 Miechów
ul. Józefa Dwernickiego
ul. Szewska od nr. 29 do E-7
Miechów DBOR 1
ul. Szewska od nr. 29 do E-7
2017-06-29 10:00 2017-06-29 14:00 4 Małoszów

Małoszów Wodociąg
2017-06-29 11:00 2017-06-29 14:00 3 Gacki
od nr 22 do 25
Gacki Wieś 1
2017-06-29 12:00 2017-06-29 14:00 2 Miechów
ul. Józefa Dwernickiego
ul. Józefa Longina Sowińskiego
ul. Szewska
ul. Robotnicza
ul. Nowa
Miechów Nowa
ul. Nowa, Robotnicza, Szewska, Sowińskiego, Dwernickiego
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Małoszów

Małoszów 3
Obwód nr 2
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Słupia

Słupia 5
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Dobrów

Dobrów 1
2017-07-06 08:00 2017-07-06 17:00 8 Miechów
ul. Osiedle XXX lecia PRL
Miechów DBOR 1
Osiedle XXX lecia Blok nr. 5,6,7,8,9,10,11,12
2017-07-07 08:00 2017-07-07 12:00 4 Miechów
ul. Józefa Dwernickiego
ul. Szewska od nr. 29 do E-7
Miechów DBOR 1
ul. Szewska od nr. 29 do E-7, ul. Dwernickiego
2017-07-07 08:00 2017-07-07 10:00 2 Miechów
ul. Józefa Dwernickiego
ul. Józefa Longina Sowińskiego
ul. Szewska
ul. Robotnicza
ul. Nowa
Miechów Nowa
ul. Nowa, Robotnicza, Szewska, Sowińskiego, Dwernickiego