Białystok Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-29 08:00 2017-06-29 17:00 9 Roszki-Wodźki
od nr 1 do 51
06-78
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Kowalewszczyzna
kolonie od nr 57 do 60
Roszki-Wodźki

Roszki-Włodki

06-391, 06-561, 06-689
2017-06-29 08:00 2017-06-29 19:00 11 Kuźnica
tartak, PKP obrotnica, oczyszczalnia ścieków
Kuźnica
tartak, PKP obrotnica, oczyszczalnia
Kowale
od nr 9 do 38
Wyzgi
kolonie od nr 22 do 24
Wojnowce
od nr 15 do 31
07-: 353, 354, 687, 688, 1242, x45, x48
2017-06-29 08:00 2017-06-29 09:00 1 Białystok
ul. Mandarynkowa
ul. Oleandrów
ul. Holownicza
ul. Wiosłowa
ul. Wigierska
ul. Skowronkowa
ul. Portowa
ul. Pokładowa
ul. Podmokła
ul. Pływacka
ul. Pagórkowa
ul. Niezapominajki
ul. Nasturcjowa
ul. Mazurska
ul. Marynarska
ul. Kadłubowa
ul. Fregatowa
ul. Dzwonkowa
ul. Drzewna
ul. Dokerów
ul. Busolowa
ul. Brzoskwiniowa od nr 47 do 76
ul. Milowa od ul. Wiosłowej do ul. Holowniczej
11-1399, 11-1805
2017-06-29 16:00 2017-06-29 18:00 2 Białystok
ul. Mandarynkowa
ul. Oleandrów
ul. Holownicza
ul. Wiosłowa
ul. Wigierska
ul. Skowronkowa
ul. Portowa
ul. Pokładowa
ul. Podmokła
ul. Pływacka
ul. Pagórkowa
ul. Niezapominajki
ul. Nasturcjowa
ul. Mazurska
ul. Marynarska
ul. Kadłubowa
ul. Fregatowa
ul. Dzwonkowa
ul. Drzewna
ul. Dokerów
ul. Busolowa
ul. Brzoskwiniowa od nr 47 do 76
ul. Milowa od ul. Wiosłowej do ul. Holowniczej
11-1399, 11-1805
2017-06-30 08:00 2017-06-30 12:00 4 Płonka Kościelna
od nr 30 do 89
Płonka-Strumianka

Płonka-Kozły

06-79, 06-182, 06-608, 06-x681
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 6 Bogusze
kolonia nr 115, PKP-punkt przeładunkowy
Miejskie Nowiny
22
Tartak
1, 2, 3, 4
Kundzicze
od nr 3 do 23
07-497, 07-498, 07-x31
2017-07-03 09:00 2017-07-03 12:00 3 Niewodnica Korycka
ul. Tadeusza Kościuszki 97B -zasilanie z ZK 10179
06-163
2017-07-03 10:00 2017-07-03 14:00 4 Jurowce
ul. Przemysłowa 29, 31
ul. Bukowa działka nr 1019/1
11-1582
2017-07-04 08:00 2017-07-04 17:00 9 Łękobudy
od nr 1 do 14, działka 29/2
11-867
2017-07-04 08:00 2017-07-04 09:00 1 Horodniany
od nr 1 do 13, Biedronka, Stokrotka
11-882
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 6 Suraż
ul. Spółdzielcza
06-1022
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 6 Wołkusze
od nr 1 do 13, 34
07-206
2017-07-04 09:00 2017-07-04 12:00 3 Sochonie
ul. Wiśniowa
ul. Malinowa
ul. Wspólna
ul. Świerkowa
ul. Stawowa
ul. Spójna
ul. Spokojna
ul. Spacerowa
ul. Sosnowa
ul. Rogowo
ul. Porzeczkowa
ul. Polna
ul. Orzechowa
ul. Ogrodowa
ul. Nowa
ul. Mokra
ul. Łąkowa
ul. Leśna
ul. Krzywa
ul. Krótka
ul. Kościelna
ul. Ryszarda Kaczorowskiego
ul. Jeżynowa

ul. Dębowa
ul. Cicha
ul. Brzozowa
ul. Bohaterów Monte Cassino
11-: 556, 1373, 1374, 1397, 1686, x1439
2017-07-04 09:00 2017-07-04 15:00 6 Sokółka
ul. Władysława Broniewskiego 2, 4
07-996
2017-07-04 15:00 2017-07-04 17:00 2 Horodniany
od nr 1 do 13, Biedronka, Stokrotka
11-882
2017-07-04 16:00 2017-07-04 17:00 1 Sochonie
ul. Wiśniowa
ul. Malinowa
ul. Wspólna
ul. Świerkowa
ul. Stawowa
ul. Spójna
ul. Spokojna
ul. Spacerowa
ul. Sosnowa
ul. Rogowo
ul. Porzeczkowa
ul. Polna
ul. Orzechowa
ul. Ogrodowa
ul. Nowa
ul. Mokra
ul. Łąkowa
ul. Leśna
ul. Krzywa
ul. Krótka
ul. Kościelna
ul. Ryszarda Kaczorowskiego
ul. Jeżynowa

ul. Dębowa
ul. Cicha
ul. Brzozowa
ul. Bohaterów Monte Cassino
11-: 556, 1373, 1374, 1397, 1686, x1439
2017-07-05 08:00 2017-07-05 17:00 9 Łękobudy
od nr 1 do 6
11-867
2017-07-05 08:00 2017-07-05 14:00 6 Markowszczyzna
33
06-40
2017-07-05 08:00 2017-07-05 16:00 8 Sokółka
ul. Wincentego Witosa 2, 5, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 33
ul. Agnieszki Osieckiej 4
ul. Marka Grechuty 7
ul. Czesława Niemena 16, 18
ul. Jana Tarasiewicza 2, 4, 6, 14
07-1208
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 6 Niewodnica Kościelna
ul. Działkowców 15
Zalesiany
43, 44
06-595
2017-07-05 09:00 2017-07-05 17:00 8 Klewinowo
116
Kudrycze
43
Rumejki
25, 26, 26a, 27, 28, 28a, 30, 31, 32, 33, działka nr 209/5
Hermanówka

Nowosady
72, 72a
11-: 194, 300, 303, 304, 1051, 1401, 1644, 1754
2017-07-06 08:00 2017-07-06 17:00 9 Łękobudy
od nr 1 do 6
11-867
2017-07-06 08:00 2017-07-06 11:00 3 Zawyki
od nr 40 do nr 125
Zawyki-Ferma

Suraż
ul. Zagumienna 1, 32
Suraż
ul. Tatarska
Suraż
ul. Rybna
Suraż
ul. Polna 1
Suraż
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 2
Suraż
ul. 11 Listopada od nr 1 do 9
Suraż
ul. Ciesielska
Suraż
ul. Bielska
Suraż
m.in. Arhelan, Dom Kultury, Europol Gaz-dwie przepompownie
06-: 12, 89, 141, 148, 497, 719
2017-07-06 09:00 2017-07-06 15:00 6 Sidra
ul. Słomiańska 8, 10, 12, 14, 18
ul. Sosnowa 1
07-970
2017-07-06 15:00 2017-07-06 17:00 2 Zawyki
od nr 40 do nr 125
Zawyki-Ferma

Suraż
ul. Zagumienna 1, 32
Suraż
ul. Tatarska
Suraż
ul. Rybna
Suraż
ul. Polna 1
Suraż
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 2
Suraż
ul. 11 Listopada od nr 1 do 9
Suraż
ul. Ciesielska
Suraż
ul. Bielska
Suraż
m.in. Arhelan, Dom Kultury, Europol Gaz-dwie przepompownie
06-: 12, 89, 141, 148, 497, 719
2017-07-07 08:00 2017-07-07 17:00 9 Łękobudy
od nr 1 do 6
11-867
2017-07-07 09:00 2017-07-07 17:00 8 Niewiarowo
od nr 32 do 42, od 49 do 51, 60, 61, kolonie: od 42 do 44, od 52 do 54, od 56 do 57, działka nr 193
Kołodzież
kolonie, m.in. Kołodzież ferma
Pisanki
od nr 19 do 28
11-:371, 380, 1137, 1163, 1509
2017-07-07 09:00 2017-07-07 15:00 6 Wasilków
ul. 11 Listopada numery nieparzyste od 15a do 43, parzyste od 24 do 32
ul. Romana Dmowskiego
ul. Edwarda Rydza-Śmigłego
ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego
ul. gen. Władysława Sikorskiego
ul. Ignacego Daszyńskiego
ul. Ignacego Paderewskiego
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
ul. Supraślska 18, 22, działki nr: 1022, 1048, przepompownia scieków, zakład stolarski
Unicell
11-: 1473, 1474, 1545, x1207