Bełchatów

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-26 07:00 2017-06-26 18:00 10 Wola Wydrzyna

Stróża
Stróża Kolonia
Piekary

8-1439,8-1466,8-1654
2017-06-26 07:00 2017-06-26 09:00 1 Wola Wydrzyna

Bogumiłowice

Rekle
Rekle Kolonia
Zielęcin
Zielęcin Kolonia
Suchowola

Ostrołęka

8-1440,8-1454,8-1438,8-0831,8-1651,8-1472,8-1411,8-1652,8-0676,8-0303,8-1653,8-1461,8-1459
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Bełchatów
ul. Władysława Stanisława Reymonta bloki 1,2,3,4,6
ul. Matejki
ul. Batorego
ul. Kaczkowskiego
8-0311,8-0555
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Czernice

Eligiów

Dolina Czernicka

8-1423,7-1013,7-0301,7-0302,
2017-06-26 16:00 2017-06-26 18:00 1 Wola Wydrzyna

Bogumiłowice

Rekle
Rekle Kolonia
Zielęcin
Zielęcin Kolonia
Suchowola

Ostrołęka

8-1440,8-1454,8-1438,8-0831,8-1651,8-1472,8-1411,8-1652,8-0676,8-0303,8-1653,8-1461,8-1459
2017-06-27 07:00 2017-06-27 17:00 10 Bełchatów
ul. Mieczysława Pożaryskiego
ul. Armii Krajowej
ul. Kolejowa
8-0578
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Skomlin
ul. Parkowa
Skomlin
ul. Rzemieślnicza
Skomlin
ul. Żeromskiego
Skomlin
ul. Olszyńska
Skomlin
ul. Krótka
Skomlin
ul. Mickiewicza
Skomlin
ul. Kilińskiego MBM
Komorniki
Dąbrowa
Bełchatów
ul. Stefana Żeromskiego 1,2
Bełchatów
ul. Juliusza Słowackiego 1
Bełchatów
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 5,6,8,10
8-0556,7-0519,7-0522
2017-06-28 07:00 2017-06-28 19:00 11 Raczynów

7-0594
2017-06-28 07:00 2017-06-28 09:00 1 Rusiec
ul. Leśna Gawronówka
Sarnów

Józefów Widawski

Sewerynów

Korablew
Krasowa
7-0604,7-0600,7-0533,7-1346,7-1305
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Starzenice

Zofia
Mokre
7-1253,7-0510
2017-06-28 17:00 2017-06-28 19:00 1 Rusiec
ul. Leśna Gawronówka
Sarnów

Józefów Widawski

Sewerynów

Korablew
Krasowa
7-0604,7-0600,7-0533,7-1346,7-1305
2017-06-29 07:00 2017-06-29 09:00 2 Kiełczygłówek

Kuszyna

7-0151,7-1290, 7-0150,7-1291
2017-06-29 07:00 2017-06-29 18:00 11 Aleksandrów

Dąbrówki Kobylańskie

7-0338
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Rychłocice

Siemkowice
ul. Dziegieciów
7-0025,7-0157
2017-06-29 16:00 2017-06-29 18:00 2 Kiełczygłówek

Kuszyna

7-0151,7-1290, 7-0150,7-1291
2017-06-30 07:00 2017-06-30 09:00 1 Glina Duża

Obrów
Obrów Szkoła
Glina Mała

Chociw
Chociw Kolonia
Kolonia Zawady

7-0560,7-0619,7-1328,7-1329,7-0234,7-0136,7-0964,7-0137
2017-06-30 07:00 2017-06-30 19:00 11 Dryganek Duży

7-0962,7-0138
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Rząsawa

Oleśnik

8-1150
2017-06-30 09:00 2017-06-30 16:00 7 Szczyty
ul. Szkolna i przyległe
ul. Wieluńska i przyległe
7-0068
2017-06-30 11:00 2017-06-30 15:00 4 Janów

8-1335
Obwód linii n/n nr 2
2017-06-30 17:00 2017-06-30 19:00 2 Glina Duża

Obrów
Obrów Szkoła
Glina Mała

Chociw
Chociw Kolonia
Kolonia Zawady

7-0560,7-0619,7-1328,7-1329,7-0234,7-0136,7-0964,7-0137
2017-07-03 07:00 2017-07-03 09:00 2 Kraszkowice
ul. Południowa i przylegle
ul. Głęboka i przylegle
ul. Poprzeczna i przylegle
ul. Słoneczna i przylegle
ul. Polna i przylegle
ul. Sportowa i przylegle
ul. Wieluńska i przylegle
ul. Piaskowa i przylegle
ul. Krótka i przylegle
7-0914,7-1388
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 6 Podwody-Kolonia

Zabłocie
k. Wrońska
Zborów

8-0114,7-0620,7-0618
2017-07-03 17:00 2017-07-03 19:00 2 Kraszkowice
ul. Południowa i przylegle
ul. Głęboka i przylegle
ul. Poprzeczna i przylegle
ul. Słoneczna i przylegle
ul. Polna i przylegle
ul. Sportowa i przylegle
ul. Wieluńska i przylegle
ul. Piaskowa i przylegle
ul. Krótka i przylegle
7-0914,7-1388
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 6 Zawady

8-1148
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 6 Pątnów
Pątnów GS, Pątnów Hydrofornia
7-0050,7-0394
2017-07-04 08:00 2017-07-04 16:00 8 Wolica

8-0466
2017-07-05 08:00 2017-07-05 14:00 6 Antoniówka

8-0062
2017-07-05 08:00 2017-07-05 14:00 6 Strumiany
ul. Spacerowa oraz działki rekreacyjne nad rzeką
Dobrosław

7-0651,7-0406
2017-07-06 08:00 2017-07-06 14:00 6 Myszaki

8-0100
2017-07-06 08:00 2017-07-06 14:00 6 Wielgie
Wielgie Hydrofornia
7-0992,7-1062
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Roździn

Czarny Las
Czarny Las Łazy
8-1390,8-1119
2017-07-07 08:00 2017-07-07 13:00 5 Urbanice

Wieluń
ul. Warszawska
Wieluń
ul. Felicji Rymarkiewicz
7-0279
2017-07-07 08:00 2017-07-07 14:00 6 Zborów

Popowice

7-1280,7-0224
2017-07-10 08:00 2017-07-10 14:00 6 Wdowin

Mierzanów

Stolec
Stolec Poduchowny
Mierzynów

8-0392,7-0534,7-0755
2017-07-10 09:00 2017-07-10 15:00 6 Kolonia Karczmy
ul. Leśna Liściasta
ul. Iglasta
ul. Lipowa
ul. Grabowa
ul. Jaśminowa
ul. Modrzewiowa
ul. Polna
ul. Grzybowa
ul. Poziomkowa
8-0576
2017-07-11 08:00 2017-07-11 14:00 6 Widawa
ul. Sieradzka zasilana od strony Podgórza
Widawa
ul. Poniatowskiego
Widawa
ul. Nowy Rynek
Widawa
ul. Południowa
Widawa
ul. Wieluńska
Widawa
ul. Burzyńska
Widawa

Mzurki
Kolonia
Podgórze

8-0987,7-0588,7-0613
2017-07-11 08:00 2017-07-11 14:00 6 Bełchatów
ul. Matejki
ul. Batorego
ul. Kaczkowskiego
8-0311 obwód linii nn nr 3
2017-07-12 08:00 2017-07-12 14:00 6 Osiny-Kolonia

Osiny

Wieluń
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5,6,9,11,12,13,26,27
Wieluń
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
Chorzyna
Tobółki
Mzurki
Kolonia
Podgórze

8-1020,7-0445,7-1018
2017-07-13 08:00 2017-07-13 14:00 6 Wieluń
ul. Sadowa Stare Sady oraz posesje zasilane ze stacji 7-1186
Wieluń
ul. Osiedle Stare Sady 46,54,78 oraz posesje zasilane ze stacji 7-1186
Popowice

Kącik

8-1088,7-0984,7-1186