Łomża

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Brzózki
bud nr 11, 13, 15, 16, 17, 18; gm. Kolno
ST 2-1251
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Ciszewo
bud od nr 25 do 40, Budynek BPN; gm. Rajgród
ST 2-682
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Borkowo
bud 107, 108, 109
Zaskrodzie
bud nr 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77; gm Kolno
ST 2-1235
2017-07-02 06:00 2017-07-02 22:00 16 Łomża
ul. Romana Dmowskiego
ul. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Legionów
ST 2-1014
AL. Legionów, ul. Dmowskiego, ul. M. Skłodowskiej-Curie - krótkotrwałe przerwy w zasilaniu w godz. od 6:00 do 22:00
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Radziłów-Kolonia
bud nr 2, 4, 6, 8, 10; gm. Radziłów
ST 2-495
2017-07-04 06:00 2017-07-04 22:00 16 Łomża
ul. Marii Skłodowskiej-Curie nr 5
ul. Polowa nr 53a, 57b, 57c
ST 2-555
krótkotrwałe przerwy w zasilaniu w godz. od 6:00 do 9:00 i od 18:00 do 22:00
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Radziłów-Kolonia
bud nr 2, 4, 6, 8, 10; gm. Radziłów
ST 2-495
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Gardlin
bud od nr 1 do 18; gm. Zambrów
ST 2-1474
2017-07-05 06:00 2017-07-05 22:00 16 Łomża
ul. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Legionów
ul. Romana Dmowskiego
ST 2-1014
AL. Legionów, ul. Dmowskiego, ul. M. Skłodowskiej-Curie - krótkotrwałe przerwy w zasilaniu w godz. od 6:00 do 22:00
2017-07-05 07:00 2017-07-05 16:00 9 Łomża
ul. gen. Władysława Sikorskiego nr 194, 196, 198, 202, 204, 212, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 269a, 271, 273, 275, Bar "Pod Gruszą", Sklep Wędkarski (róg Sikorskiego i Legionów)
ST 2-1605
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Rutki-Nowiny
bud nr 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18; gm. Rutki
ST 2-1220
2017-07-05 08:00 2017-07-05 17:00 9 Rajgród
ul. Opartowo
ul. Okoniówek
ul. Zabród
ul. Trojdena
ul. Wawra
ul. Podchoinki nr 1, 2, 3, 4, 14, 15
ul. Giełguda nr 2
ul. Stanki nr 2, 7, 15A, 17, 20, 22, 28, 34, 40, 42, 44
ul. Powstańców nr 1, 2, 4, 7
ul. Piastowska nr 1, 2, 3, 5
ul. Jaćwieska od nr 1 do 10 i od nr 12 do 34 (parzyste)
ul. Franciszka Zabielskiego od nr 1 do 36, ARHELAN
ul. 1 Maja od nr 1 do 14, nr 16, 17, 18, 19, 20, 22
ul. Warszawska od nr 1 do 25, Ośrodek Zdrowia, Biedronka
ul. 1 Maja od nr 1 do 14, nr 16, 18, 20, 22 - Pensjonat RAJ
ul. Warszawska nr 25
ul. 1000-lecia od nr 2 do 19, JĘDRUŚ
ul. Szkolna od nr 1 do nr 23A, nr 25, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 40A, 42, Gospodarstwo Rybackie, Smażalnia Ryb, Stacja Meteo, UM Scena, Szkoła Podstawowa
ST 2-232, 2-374, 2-1426, 2-1455, 2-1514, 2-1700, 2-1706, 2-1835, 2-1966, 2-X185, 2-X14
ST 2-X185 Rajgród DOMHAL, ST 2-X14 Rajgród Ośrodek Wypoczynkowy CPN
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Nieciki
bud od nr 1 do 7, od nr 11 do 14, od nr 16 do 38, nr 40, Remiza, Zlewnia; gm. Wąsosz
ST 2-359
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Rutki-Nowiny
bud nr 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18; gm. Rutki
ST 2-1220
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Nieciki
bud od nr 1 do 7, od nr 11 do 14, od nr 16 do 38, nr 40, Remiza, Zlewnia; gm. Wąsosz
ST 2-359
2017-07-06 08:00 2017-07-06 17:00 9 Czarna Wieś
bud od nr 7 do 15, nr 44; gm. Rajgród
ST 2-79
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Grajewo
ul. M. Konopnickiej nr 26, 45, 47, 53, 55, 57, 67
Grajewo
ul. Konopska nr 43, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 69, Lecznica Zwierząt
Konopki
bud nr 34, 35, 36
Uścianki
bud od nr 1 do 5; gm. Grajewo
ST 2-379
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Czarna Wieś
bud od nr 3 do 15, nr 44, Zlewnia mleka; gm. Rajgród
ST 2-79
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Gutki
bud od nr 1 do 10; gm. Szczuczyn
ST 2-24
2017-07-07 10:00 2017-07-07 14:00 4 Czarna Wieś
bud od nr 14 do 30, nr 40, 41, Ośrodki Wypoczynkowe "KORMORAN" i "RYBITWA"; gm. Rajgród
ST 2-531, 2-1659
2017-07-10 07:00 2017-07-10 17:00 10 Zalesie
bud. nr. 11
ST 2-1118
2017-07-12 08:00 2017-07-12 15:00 7 Ciemianka
nr. 35, 36, 38, stodoła
Modzele
nr. 21
ST 2-1162
2017-07-13 08:00 2017-07-13 15:00 7 Wojdy
Wojdy kolonia - bud od nr 1 do 7;
ST 2-1272
2017-07-14 07:00 2017-07-14 21:00 14 Szczepankowo
Szczepankowo Kolonia bud nr 115, 115a, 117, 118, 119, 120;
Chojny-Naruszczki
bud od nr 1 do 23;
Chojny-Naruszczki
bud nr 1 do 23;
Sulki
ul. Polna
Sulki
ul. Spokojna
Sulki
ul. Wesoła
ST 2-107, ST 2-498, ST 2-909